227. Októberi aukció > Munka a földeken, 1925

141. Vadász Endre (Szeged, 1901 - Budapest, 1944)

Munka a földeken, 1925

rézkarc, papír

160*200 mm

j.b.l.: Vadász Endre 1925. III. 20.(?)