227. Októberi aukció > Történelmi jelenet, 1902

48. Barsy Adolf Ágost (Budapest, 1872 - Budapest, 1913)

Történelmi jelenet, 1902

olaj, falemez

28*40 cm

j.b.l.: Barsy Adolf 1902