227. Októberi aukció > Dalmát tengerpart

37. Edvi - Illés Aladár (Pest, 1870 - Budapest, 1958)

Dalmát tengerpart

olaj, fa

13,8*23,5 cm

j.j.l.: E. Illés A.

BÁV 33. aukció 549. tétel