227. Októberi aukció > Fekvő akt, 1885

73. Eisenhut Ferenc (Németpalánka, 1857- München, 1903)

Fekvő akt, 1885

olaj, vászon kartonra ragasztva

47*36 cm

j.b.l.: Eisenhut F. 1885