536. Perlmutter Izsák (Pest, 1866 - Budapest, 1932)
Kert tavasszal, 1921
olaj, vászon
38,5*36 cm
j.b.l.: Perlmutter
feltehetően kiállítva: Perlmutter Izsák, Az Ernst Múzeum kiállításai XLIX., Bp., 1921 október (kat.26.)