249. 19. és 20. századi festmények > Balerinák

618. Jándi Dávid (Jánd, 1893 - Nagybánya, 1944)

Balerinák

pasztell, papír

44*60 cm

j.j.l.: Jándi D.

szerepelt: Kieselbach Galéria 27/207