249. 19. és 20. századi festmények > Dombos táj játékos felhőkkel

534. Rippl - Rónai József (Kaposvár, 1861 - Kaposvár, 1927)

Dombos táj játékos felhőkkel

pasztell, karton

43*55 cm

j.j.l.: Rónai 08; ho.: autográf felirat Mihalik Daninak Rippl-Rónai