249. 19. és 20. századi festmények > Zebegényi utca, 1935 körül

616. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

Zebegényi utca, 1935 körül

tempera, fa

455*655 mm

j.j.l.: Szőnyi I.