249. 19. és 20. századi festmények > Nagybánya napfényben

543. Ferenczy Valér (Körmöcbánya, 1885 - Budapest, 1954)

Nagybánya napfényben

olaj, fa

26*35,5 cm

j.j.l.: F. V. Nagybánya