249. 19. és 20. századi festmények > Erdőrészlet, 1925

433. Zolnay Géza (Szentes, 1886 - Budapest, 1965)

Erdőrészlet, 1925

pasztell, karton

80*67 cm

j.b.l.: Zolnay Géza 925