489. Perlrott - Csaba Vilmos (Békéscsaba, 1880 - Budapest, 1955)
Nagybányi modellek (Alakok kályhánál), 1904-1905 között
olaj, vászon
95*110 cm
j.b.f.: Perlrott V.