249. 19. és 20. századi festmények > Tátrai táj, 1917

587. Korb Erzsébet (Budapest, 1899 - Budapest, 1925)

Tátrai táj, 1917

olaj, karton

25*36,5 cm

j.b.l.: Korb 1917