249. 19. és 20. századi festmények > Szentendrei házak, 1936

700. Hincz Gyula (Budapest, 1904 - Budapest, 1986)

Szentendrei házak, 1936

olaj, vászon

80*76 cm

j.j.f.: Hincz 36