428. Balla Béla (Arad, 1882 - Nagybánya, 1965)
"Lápos részlet - Fekete falu", 1939
olaj, vászon
52*56 cm
j.j.l.: Balla; ho. kiállítási cédula: Lápos részlet Fekete falu 1939