249. 19. és 20. századi festmények > "Lápos részlet - Fekete falu", 1939

428. Balla Béla (Arad, 1882 - Nagybánya, 1965)

"Lápos részlet - Fekete falu", 1939

olaj, vászon

52*56 cm

j.j.l.: Balla; ho. kiállítási cédula: Lápos részlet Fekete falu 1939