702. Kolozsváry Zsigmond (Bánffyhunyad, 1899 - La Chaux - de Fonds, Svájc, 1983)
Kompozíció, 1972
41*49 cm
j.j.l.: Kolos-vary 972
olaj, pasztell, papírlemez