243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Díszváza

798. Díszváza

Japán, 19. sz. vége, bronz, archaikus rekeszzománc díszítéssel, jelezve az alján, kis sérülésekkel

m: 31 cm