154. Benczúr Gyula (Nyíregyháza, 1844 - Dolány, 1920)
Georg Max portréja, 1872-73
olaj, vászon
37*29,5 cm
j.j.l.: Gy. Benczúr pinx. 1872 és Benczúr Gy. München 1873; ho. felirat: Georg Max (Onkle Jorg) geb. 1809 és Benczúr kiállítási cédula 243. sz.