261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Georg Max portréja, 1872-73

154. Benczúr Gyula (Nyíregyháza, 1844 - Dolány, 1920)

Georg Max portréja, 1872-73

olaj, vászon

37*29,5 cm

j.j.l.: Gy. Benczúr pinx. 1872 és Benczúr Gy. München 1873; ho. felirat: Georg Max (Onkle Jorg) geb. 1809 és Benczúr kiállítási cédula 243. sz.