80. Itáliai festő, 17. sz.
Hölgy kutyával
olaj, vászon
48,5*38 cm
ho. felirat és leltári szám a dublírvászon alatt; kereten vésett készítői felirat: "Delfino Delfin 1901 Sebenico"