144. Lassalle, Emile (Bordeaux, 1813 - Párizs, 1871) Paul Delaroche után
Napóleon portréja
színezett litográfia, papír
635*480 mm
j.b.l.: Emile Lassalle d'aprés Paul Delaroche
sérült