261. Régi mesterek és 19. századi festmények > "II. Leopold koronás Magyar király arany sarkantyús vitézeket üt Posonban"

2. Magyar metsző, 18. sz. vége

"II. Leopold koronás Magyar király arany sarkantyús vitézeket üt Posonban"

színezett rézmetszet, papír

280*370 mm

j.n., alján felirattal

sérült