275. 20. századi és kortárs festmények
901-920
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1161]
[1162-1182]
[1183-1202]
[1203-1222]
[1223-1241]
Bálint József
"A nagybányai Cinterem"
901. tétel
Pataky Sándor
Folyóparton
902. tétel
Polgáry Géza
Erdei sétány nőalakkal
903. tétel
Dudás Jenő
Leány portré
904. tétel
Szőnyi István
"Ünneplők" 1930
905. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Piaci jelenet
906. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Bibliai jelenet
907. tétel
Áldor János László
Népviseletbe öltözött lány, 1931
908. tétel
Paczka Ferenc
Tolnaszántói parasztlány (Dorfmädchen Szanto) 1902 - 1907 között
909. tétel
Ferenczy József
Tavasz ünnep
910. tétel
Joachim Ferenc, Csejtei
Kapáló
911. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Paprikafűzők
912. tétel
Hénel Gusztáv
Délidőben, 1913
913. tétel
Kunwald Cézár
Parkban, 1923
914. tétel
Nowinszky Jenő
Faluvégén
915. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Jegenyesor
916. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Kárpátaljai hegyek
917. tétel
Biai - Föglein István
Folyóparti sétány
918. tétel
Iványi - Grünwald Béla
Tavasz, 1906 körül
919. tétel
Olgyay Ferenc
Tavaszi kert
920. tétel
901-920
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1161]
[1162-1182]
[1183-1202]
[1203-1222]
[1223-1241]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS