225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Hajógyár, 1960 körül

403. Berki Viola (Kiskunhalas, 1932 - )

Hajógyár, 1960 körül

olaj, vászon

65*80 cm

j.j.l.: Berki Viola

Kiskunhalas, 2013, 53. old. 17. képtábla