225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Udvarház előtt

132. Zimmermann, Albert (Zittau, 1808 - München, 1888)

Udvarház előtt

olaj, fa

90*71 cm

j.j.l.: Albert Zimmermann