225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Beszélgetők

444. Miklósi - Mautschenbacher Ödön (Szekszárd, 1881 - Szekszárd, 1942)

Beszélgetők

pasztell, papír

50*70 cm

j.j.l.: Miklósi M. Ödön Szekszárd