225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Esküvői készülődés

172. Brispot, Henri (Beauvaas, 1846 - Párizs, 1928)

Esküvői készülődés

olaj, falemez

26,5*33,5 cm

j.j.l.: H. Brispot