225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Derengő fények a víz felett

261. Szepesi Kuszka Jenő (Igló, 1885 - 1948)

Derengő fények a víz felett

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: Szepesi Kuszka Jenő