225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Leányka báli ruhában

213. Schiff, Robert (Bécs, 1869 - 1935)

Leányka báli ruhában

olaj, vászon

147*97 cm

j.b.l.: Robert Schiff