225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Pihenő kozákok hóban

256. Lengyel - Reinfuss Ede (Barka, 1873 - Budapest, 1942)

Pihenő kozákok hóban

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: Lengyel Reinfuss E.