225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Vízhordó asszonyok, 1940

451. Gáborjáni Szabó Kálmán (Debrecen, 1897 - Budapest, 1955)

Vízhordó asszonyok, 1940

tempera, karton

600*430 mm

j.j.l.: G. Szabó K. 1940