225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Madár

614. Kovács Margit (Győr, 1902 - Budapest, 1976)

Madár

mázas terrakotta

14*29 cm

j. az aljá K.M.

kis sérüléssel