225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > A tatai Szent Kereszt templom, 1929

243. Juszkó Béla (Tatatóváros, 1877 - Budapest, 1969)

A tatai Szent Kereszt templom, 1929

olaj, vászon kartonra ragasztva

23,5*28 cm

j.b.l.: Tata 929. szept. 13.