225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Magyarország térképe

10. Homann, Johann Baptist (Oberkamlach, 1664 - Nürnberg, 1724)

Magyarország térképe

színezett rézmetszet, papír

540*630 mm

j.b.l.: I. M. Hasio MPP Curanibus Homanianis Heredibus