225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Aranyló búzamező

268. Neogrády Antal (Galsa, 1861 - Alag, 1942)

Aranyló búzamező

olaj, vászon

70*100 cm

j.b.l.: Neogrády A.