225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kopár fák, 1946

523. Fenyő Andor Endre (Baja, 1904 - Budapest, 1971)

Kopár fák, 1946

színes kréta, papír

320*400 mm

j.b.l.: Fenyő 46