225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Dunai táj bárkákkal

401. Tipary Dezső

Dunai táj bárkákkal

pasztell, karton

45,5*61,5 cm

j.j.l.: Tipary Dezső

sérült