225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Jókai Jolán portréja (Hegedűs Sándorné)

203. Vály Mariska

Jókai Jolán portréja (Hegedűs Sándorné)

olaj, vászon

37*29,5 cm