225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Parkrészlet

405. Magyar festő, 20. sz. eleje

Parkrészlet

olaj, karton

25*33 cm

j.j.l.: töredékes