225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kirikosz és Julita szentekkel, Krisztus megkeresztelése, Szent Miklós, és Istenszülő elszenderedése

28. Orosz ikonfestő, 18. sz.

Kirikosz és Julita szentekkel, Krisztus megkeresztelése, Szent Miklós, és Istenszülő elszenderedése

olaj, fa

36*30,2 cm