225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Bárkák

247. Hénel Gusztáv (Bustyaháza, 1887 - Pápa, 1966)

Bárkák

olaj, karton

22,5*28 cm

j.b.l.: Hénel