225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tóparti házak, 1938

454. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

Tóparti házak, 1938

akvarell, papír

200*330 mm

j.j.l.: Szőnyi I. 1938