225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Árnyas fák alatt

410. Tornyai János (Hódmezővásárhely, 1869 - Budapest, 1936)

Árnyas fák alatt

olaj, karton

37*43 cm

j.b.l.: Tornyai