225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Virágzó mező

431. Berkes Antal (Budapest, 1874 - Budapest, 1938)

Virágzó mező

gouache, karton

375*540 mm

j.b.l.: Berkes A.