225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Katonák csata után, 1850

134. Soupper, A. jelzéssel

Katonák csata után, 1850

olaj, vászon

42*53 cm

j.j.l.: A. Soupper 1850