225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Táborban (Janus Pannonius sorozat)

561. Martyn Ferenc (Kaposvár, 1899 - Pécs, 1986)

Táborban (Janus Pannonius sorozat)

szitanyomat, papír

700*500 mm

j.j.l.: Martyn, b.l.: 22/100