225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Városi utcarészlet lovaskocsival

465. Schönberger Armand (Galgóc, 1885 - Budapest, 1974)

Városi utcarészlet lovaskocsival

pasztell, papír

51*36 cm

j.j.l.: Schönberger