225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Főkötős hölgy portréja, 1843

108. Borsiczky István (működött a 19. sz. közepén)

Főkötős hölgy portréja, 1843

olaj, vászon

80,5*60 cm

j.j.l.: festé Borsiczky 1843