225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Dordrechti kikötő

250. Nyilasy Sándor (Szeged, 1873 - Szeged, 1934)

Dordrechti kikötő

olaj, fa

17*26,5 cm

j.j.l.: Nyilasi