225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Lovasszekér

427. Magyar festő, 20. sz. eleje

Lovasszekér

olaj, karton

30*40,5 cm

j.j.l.: töredékes