225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Székely legény

612. Telcs Ede (Baja, 1872 - Budapest, 1948)

Székely legény

terrakotta

m: 38 cm

j.j.l.: Telcs Ede