225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Világítótorony

189. Boyce, William Thomas Nicholas (1858 - 1911)

Világítótorony

olaj, vászon

24,5*19,5 cm

j.j.l.: Boyce